Transport pianin Warszawa

Transport pianin Warszawa to jedna z usług, którą mogą Państwo znaleźć w naszej ofercie. Przeprowadzki niejednokrotnie wiążą się z koniecznością transportu dużych, a wręcz ponadgabarytowych przedmiotów, których w żaden sposób nie da się złożyć czy podzielić na mniejsze elementy. Mogą to być na przykład pianina, fortepiany, duże obrazy, rzeźby, stare, masywne meble, kasy pancerne, sejfy, serwery, a także różnego rodzaju specjalistyczne maszyny czy urządzenia. Transport pianinTakie przedmioty są nie tylko wielkie, ale często i bardzo ciężkie. Wszystko to sprawia, że ich transport jest utrudniony i praktycznie niemożliwy na własną rękę. Co więcej, wiele firm, których specjalnością są przeprowadzki, nie poradzi sobie z takim zadaniem bądź też narazi ponadgabarytowe przedmioty na ryzyko uszkodzenia.

Nasza firma to prawdziwy specjalista w dziedzinie transportu pianin w Warszawie – oraz wszelkich innych przedmiotów, o których można powiedzieć, że są ponadgabarytowe. Wyróżniamy się wszystkim, co niezbędne do tego, aby sprawnie wykonać tego typu zlecenia – przede wszystkim profesjonalny sprzęt oraz odpowiednio wykwalifikowaną kadrę pracowniczą. transport fortepianów Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować profesjonalnie i kompleksowo zorganizowany ,. Stolica i jej okolice są głównymi, ale nie jedynymi terenami naszych działań. Jeśli więc inni odmawiają bądź nie są w stanie zagwarantować bezpiecznego transportu – skontaktuj się z nami. Takie zlecenia to dla nas codzienność. Co więcej, tego typu usługi wykonujemy szybko, sprawnie i w konkurencyjnie niskich cenach.

Nasza firma posiada pojazdy transportowe, które bez problemu poradzą sobie ze wszelkimi przedmiotami ponadgabarytowymi, nie tylko pianinami. Zanim jednak tam one trafią, są odpowiednio zabezpieczane, następnie pracownicy dokładają wszelkich starań, by podczas transportu załadunek nie przemieszczał się i nie był narażony na uszkodzenia mechaniczne. Zapewniamy także nie mniej bezpieczny i sprawny rozładunek wraz z wniesieniem transportowanego przedmiotu do nowego lokalu – również wtedy, gdy ten znajduje się na wysokim piętrze. Bez względu na to, jaki etap zlecenia jest wykonywany, zawsze bierzemy pełną odpowiedzialność za powierzone nam mienie.

Dlaczego warto zaufać właśnie nam?

Nasza firma jest prawdziwym fachowcem z kategorii transport pianin. Świadczy o tym zarówno nasze wieloletnie doświadczenie w tej branży, jak i setki zadowolonych klientów – i to nie tylko ze stolicy i okolic, gdyż swoje usługi świadczymy tak naprawdę na terenie całej Polski. Nasza oferta jest elastyczna – bo wiemy, że każde zlecenie jest inne, wymaga od nas innych działań i innego podejścia. Nie mamy stałego cennika, zawsze indywidualnie określamy koszt naszych usług związanych z transportem ponadgabarytowym. W każdym jednak przypadku koszty te staramy się tak zminimalizować – przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów usług – by ostateczna cena nie okazała się ponadgabarytowa, a wręcz, by była ona konkurencyjnie niska.

Transport pianin Warszawa – Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby zainteresowane transportem pianin, stołów bilardowych, antycznych mebli, rzeźb oraz innych przedmiotów ciężkich i ponadgabarytowych.

Transport Piani Warszawa

Cennik transportu pianin

  • poziom zero                                250zł
  • parter                                   od    250zł – 300 zł

plus

  • każde piętro w górę (wnoszenie) –   do uzgodnienia
  • każde piętro w dół (znoszenie)   –     do uzgodnienia

Cennik szczegółowy przeprowadzek i transportu – cennik przeprowadzki warszawa

Dlaczego transport pianin jest taki trudny?

Na to pytanie łatwo odpowiedzą ci, którzy wiedzą jak wygląda od środka instrument zwany pianinem. Pod drewnianą klapą tego instrumentu znajduje się wiele małych części, które bardzo łatwo zmieniają swoje położenie pod wpływem najmniejszych choćby wstrząsów, drgań i ruchów. Uszkodzenie choćby jednego z nich zamieni fortepian w kupkę ładnego drewna.

Nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że pianino nie jest instrumentem klawiszowym, ale strunowym. Trudno to zgadnąć, ponieważ, w przeciwieństwie do gitary, wiolonczeli, skrzypiec i mandoliny, pianino nie ma strun położonych na wierzchu. Struny pianina znajdują się w środku. Wnętrze tego instrumentu kryje ponadto całą masę maleńkich młoteczków. Pod wpływem uderzania w klawisze, młoteczki podnoszą się i uderzają w struny. Minimalne przemieszczenie się młoteczków w pianinie podczas niesienia lub przewożenia, zmienia wydobywane przez nie dźwięki. Dlatego transport pianin jest tak wymagający.

Sztuka transportowania pianin, polega na przewożeniu ich i przenoszeniu tak, by nie uszkodzić precyzyjnych części, odpowiedzialnych za czystość dźwięków. Pianino źle przetransportowane wymaga interwencji stroiciela instrumentów, a to podnosi koszty przeprowadzki. Podczas przeprowadzki potrzebne będzie przenoszeni mebli. Pomimo faktu, że w wielu mieszkaniach znajdują się na stałe zamontowane meble na wymiar, wielu ludzi posiada wolnostojące szafy, komody, stoły i łóżka, które zabiera ze sobą na nowe miejsce pobytu.

Zadzwoń i zapytaj, Transport pianin Warszawa tel.: 507-412-405

Napisz do nas : oferta@kompleksowe-przeprowadzki.pl lub skorzystaj z formularza

Transport Pianin Warszawa, Transport Fortepianów Warszawa, Transport Nietypowych Gabarytów i wiele innych usług znajdą Państwo w naszej ofercie!