Transport mebli Warszawa

Transport mebli Warszawa – Każda przeprowadzka wiąże się z koniecznością przetransportowania mienia z jednego miejsca do drugiego. O ile przedmioty osobiste i drobne rzeczy można przewieźć na własną rękę, nawet samochodem osobowym, tak meble i duże przedmioty wymagają już specjalistycznego podejścia i zamówienia usług firmy zewnętrznej.

Transport mebli Warszawa

Do jednej ze specjalności naszej firmy przeprowadzkowej należy transport mebli, który zawsze wykonywany jest sprawne, szybko, kompleksowo i w konkurencyjnych cenach. Jesteśmy w stanie przetransportować za jednym podejściem zarówno niewielką ilość mebli, jak i całe umeblowanie kilkupokojowego mieszkania. Chętnie nawiązujemy współpracę zarówno z klientami prywatnymi, jak i z firmami, które przenoszą swoją siedzibę.

Zapraszamy do współpracy każdego, kogo interesuje profesjonalny transport mebli Warszawa. Świadczymy nasze usługi na terenie całej aglomeracji warszawskiej. Przyjmujemy także zlecenia z bardziej odległych miejsc. Tak naprawdę jesteśmy w stanie sprawnie funkcjonować na terenie całej Polski. Wykonujemy transport mebli nie tylko związany z przeprowadzkami. Jeśli chcą Państwo kupić meble używane bądź powystawowe, warto powierzyć zadanie ich transportu właśnie nam. Na pewno wykonamy takie zlecenie konkurencyjnie pod kątem kosztów i bezpieczeństwa przewożonych przedmiotów.

Dlaczego warto powierzyć transport mebli właśnie nam?

Usługi, które świadczymy są kompleksowe i zawsze na najwyższym poziomie. Wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie w branży przeprowadzkowo-transportowej, dzięki czemu doskonale wiemy, co do nas należy i żadne zlecenie nie jest w stanie nas zaskoczyć. Posiadamy pojazdy transportowe o różnej wielkości, dzięki czemu zawsze możemy dobrać taki, który najlepiej będzie pasować do danego zlecenia.

Nasze usługi z zakresu transportu mebli w Warszawie to nie tylko sam proces przewiezienia ładunku z miejsca A do miejsca B. Wiemy, że klienci oczekują od nas wsparcia na każdym etapie wykonywanego zadania, a także szczególnego względu na bezpieczeństwo przewożonych mebli, zwłaszcza jeśli mamy do czynienia z przedmiotami zabytkowymi lub szczególnie kosztownymi. Zawsze odpowiednio zabezpieczamy wszystkie przewożone przez nas rzeczy, w tym również meble, dbając o to, by nie przemieszczały się one podczas transportu i nie narażały tym samym na uszkodzenia natury mechanicznej. Co więcej, zajmujemy się także wyniesieniem mebli ze wskazanego przez klienta lokalu, ich zabezpieczeniem i załadunkiem, a na końcu rozładunkiem i wniesieniem do miejsca docelowego.

Przenoszenie mebli samemu to kupa problemów

Przenoszenie mebli nie należy do zadań łatwych. Jest tak dlatego, że, po pierwsze, meble są ciężkie, a po drugie są zwykle bardzo nieporęczne. Niektóre domy, zwłaszcza te z wielkiej płyty, zbudowane są tak, że wyniesienie z nich dużej szafy jest prawie niemożliwe. Transport mebli z mieszkania do samochodu bywa często trudny i kłopotliwy. Przenosząc meble trzeba mieć na względzie bezpieczeństwo niesionych przedmiotów i swoje własne.
Nieumiejętne obchodzenie się z dużymi i ciężkimi przedmiotami może skończyć się poważnymi urazami. Mebli nie należy przenosić gołymi rękami. Do przenoszenia mebli służą specjalne pasy i rękawice. Każdy mebel posiadający ruchome części musi być odpowiednio zabezpieczony przed przeniesieniem go do samochodu. Nasza firma ma w tej materii duże doświadczenie, a także dysponuje wszelkimi niezbędnymi do tego akcesoriami. Lepiej powierzyć to zadanie profesjonalistom, niż niepotrzebnie ryzykować swoim zdrowiem lub zniszczeniem mienia.

Nasza oferta zawsze jest elastyczna, a cena szacowana indywidualnie – bo każde zlecenie jest inne. Jeśli interesuje Cię dobrze wykonana usługa transportu mebli, skontaktuj się z nami. Na pewno znajdziemy satysfakcjonujące Cię rozwiązanie.

Zadzwoń i zapytaj, tel.: 507-412-405

Napisz do nas : oferta@kompleksowe-przeprowadzki.pl lub skorzystaj z formularza